
Panduit Corp
型号:
LPFCM34-A-D14
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLAMP FLAT GRAY ADH FASTENER
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.138" (3.51mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Adhesive, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | Low Profile |
| Screw Size | #6 (M3) Flat Head |
| Series | - |
| Type | Clamp, Flat |
| Panel Thickness | - |
| Length | 4.560" (115.82mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Height | 0.134" (3.40mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Rubber Based |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Material Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Opening Size | 3.440" (87.38mm) |
| Base Product Number | LPFCM34 |