
Samtec Inc.
型号:
LPAF-40-03.5-L-08-2-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY RCPT 320POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.7735
$25.7735
10
$22.5701
$225.701
25
$21.59464
$539.866
50
$20.89791
$1044.8955
100
$20.201275
$2020.1275
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 8 |
| Number of Positions | 320 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.130" (3.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LP Arrary™ |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4.5mm, 5mm |
| Base Product Number | LPAF-40 |