首页 / 晶体 / LP320F33CET
LP320F33CET
detaildesc
LP320F33CET
CTS-Frequency Controls
型号:
LP320F33CET
描述:
CRYSTAL 32.0000MHZ 20PF SMD
用户指南
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.126" (3.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.437" L x 0.190" W (11.10mm x 4.83mm)
Product Status Active
Ratings -
Series ATSSMLP
Type MHz Crystal
Package / Case HC-49/US
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32 MHz