
Lumex Opto/Components Inc.
型号:
LOD-H12864GP-W-UR
封装:
-
批次:
-
描述:
128X64 PIXELS UART OLED MODULE W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$52.0695
$52.0695
10
$40.6809
$406.809
100
$38.646855
$3864.6855
请发送询价,我们将立即回复。
| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 57.01mm W x 29.90mm H |
| Dot Pixels | 128 x 64 |
| Display Mode | - |
| Product Status | Active |
| Graphics Color | White |
| Diagonal Screen Size | 2.42" (61.47mm) |
| Series | InfoVue™ |
| Display Type | OLED - Passive Matrix |
| Backlight | - |
| Background Color | Black |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Dot Size | 0.40mm W x 0.40mm H |
| Package | Bulk |
| Interface | UART |
| Dot Pitch | 0.43mm W x 0.43mm H |
| Base Product Number | LOD-H12864 |