
STMicroelectronics
型号:
LNBH29EQTR
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC LNB CTRL STEP-UP I2C 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7265
$2.7265
10
$2.451
$24.51
25
$2.31724
$57.931
100
$2.008205
$200.8205
250
$1.905244
$476.311
500
$1.709563
$854.7815
1000
$1.457348
$1457.348
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Low-Noise Block (LNB) Down-Converter |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 8V ~ 17.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Base Product Number | LNBH29 |