
Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$55.86
$55.86
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 4.5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Utilized IC / Part | LM3407 |
| Features | Dimmable |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Current - Output / Channel | 350mA |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 30V |
| Base Product Number | LM3407 |