
Texas Instruments
型号:
LM324J
封装:
14-CDIP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14CDIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.732
$15.732
10
$14.46185
$144.6185
25
$13.86202
$346.5505
100
$12.21358
$1221.358
250
$11.61413
$2903.5325
500
$10.864846
$5432.423
请发送询价,我们将立即回复。
| Voltage - Supply Span (Max) | 32 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TJ) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | - |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 45 nA |
| Supplier Device Package | 14-CDIP |
| Voltage - Input Offset | 2 mV |
| Series | LinCMOS™ |
| Package / Case | 14-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Base Product Number | LM324 |