
Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.6075
$4.6075
10
$3.7126
$37.126
50
$3.19314
$159.657
100
$2.896075
$289.6075
500
$2.153498
$1076.749
1000
$2.004975
$2004.975
2500
$1.930714
$4826.785
5000
$1.893588
$9467.94
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 16 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.38 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LLS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 5.037 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 22000 µF |
| Package | Bulk |