
Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.0635
$5.0635
10
$4.08215
$40.8215
50
$3.51082
$175.541
100
$3.18421
$318.421
500
$2.367761
$1183.8805
1000
$2.204475
$2204.475
2500
$2.122832
$5307.08
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.24 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGU |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.576 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |