
Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.016
$5.016
10
$4.04225
$40.4225
50
$3.47662
$173.831
100
$3.15324
$315.324
500
$2.344752
$1172.376
1000
$2.183043
$2183.043
2500
$2.102188
$5255.47
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.4 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LGR |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.1 A @ 50 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 470 µF |
| Package | Bulk |