
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$31.084
$31.084
10
$30.22425
$302.2425
25
$29.3607
$734.0175
50
$28.49715
$1424.8575
100
$27.6336
$2763.36
500
$26.77005
$13385.025
请发送询价,我们将立即回复。
| Wire Duct Type | Solid Wall |
| Color | White, Off |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Mounting Type | Adhesive |
| Product Status | Active |
| Series | Pan-Way® LD |
| Length | 10.00' (3.05m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 0.583" (14.80mm) |
| Features | Attached Latching Lid |
| Package | Bulk |
| Width | 1.010" (25.65mm) |
| Base Product Number | LD5IW10 |