
Taiyo Yuden
型号:
LCXNH8080YKL680MJG
品牌:
封装:
3131
批次:
-
描述:
INDUCTOR POWER 68UH SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.722
$0.722
10
$0.62795
$6.2795
25
$0.58292
$14.573
50
$0.49324
$24.662
100
$0.448305
$44.8305
250
$0.42142
$105.355
500
$0.376599
$188.2995
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | 1.3A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 1.2 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3131 |
| DC Resistance (DCR) | 210mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Inductance | 68 µH |
| Series | LCXN |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 3131 (8080 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 7MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Ferrite |