
IXYS Integrated Circuits Division
型号:
LCB120S
封装:
6-SMD
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NC 170MA 0-250V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.857
$3.857
10
$3.6195
$36.195
25
$3.21746
$80.4365
50
$3.05653
$152.8265
100
$2.8956
$289.56
250
$2.573854
$643.4635
500
$2.413
$1206.5
1000
$2.252136
$2252.136
请发送询价,我们将立即回复。
| Load Current | 170 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 250 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | LCB, OptoMOS® |
| Package / Case | 6-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 20 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | LCB120 |