
Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.798
$0.798
10
$0.77615
$7.7615
25
$0.75734
$18.9335
50
$0.73891
$36.9455
100
$0.70205
$70.205
500
$0.683544
$341.772
1000
$0.628121
$628.121
请发送询价,我们将立即回复。
| Insulation | Non-Insulated |
| Tab Thickness | 0.040" (1.02mm) |
| Width - Outer Edges | 0.560" (14.22mm) |
| Color | - |
| Diameter - Barrel ID | 0.130" (3.30mm) |
| Terminal Type | Rectangular Tongue |
| Contact Finish | Electro-Tin |
| Diameter - Ring ID | 0.410" (10.41mm) |
| Termination | Crimp, Barrel |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Product Status | Active |
| Diameter - Barrel OD | 0.220" (5.59mm) |
| Stud/Tab Size | 3/8 Stud |
| Series | Pan-Lug® |
| Length - Overall | 1.380" (35.05mm) |
| Contact Material | Copper |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Terminal Style | Single Stud Hole |
| Base Product Number | LCA10 |