
Taiyo Yuden
型号:
LBC2012T1R0MV
品牌:
封装:
0805 (2012 Metric)
批次:
-
描述:
FIXED IND 1UH 620MA 190 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.2698
$2.698
25
$0.2356
$5.89
50
$0.20216
$10.108
100
$0.18525
$18.525
250
$0.168378
$42.0945
500
$0.158289
$79.1445
1000
$0.121239
$121.239
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 7.96 MHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Current Rating (Amps) | 620 mA |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 0805 (2012 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 190mOhm |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Inductance | 1 µH |
| Series | LB, C Type |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |