
Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.3745
$6.3745
10
$5.662
$56.62
50
$4.95444
$247.722
100
$4.52979
$452.979
500
$3.892834
$1946.417
1000
$3.609715
$3609.715
2500
$3.53894
$8847.35
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 770 mA @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LAS |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 885.5 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 120 µF |
| Package | Bulk |