
Nichicon
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.4215
$10.4215
10
$9.26155
$92.6155
50
$8.10369
$405.1845
100
$7.409145
$740.9145
500
$6.367223
$3183.6115
1000
$5.904164
$5904.164
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.654" (42.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 220 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.11 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | LAQ |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.532 A @ 10 kHz |
| Mfr | Nichicon |
| Capacitance | 820 µF |
| Package | Bulk |