
STMicroelectronics
型号:
L9954LXPTR
封装:
PowerSSO-36
批次:
-
描述:
IC PTS SMARTPOWER
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Package / Case | 36-PowerBFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 7V ~ 28V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Supply | 4µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | PowerSSO-36 |
| Base Product Number | L9954 |