
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L77SDBH25SOL2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.204
$2.204
10
$1.91615
$19.1615
25
$1.83426
$45.8565
50
$1.79341
$89.6705
100
$1.7119
$171.19
250
$1.54888
$387.22
450
$1.426586
$641.9637
950
$1.222792
$1161.6524
2400
$1.141264
$2739.0336
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | - |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Board Side (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | Stamped |
| Series | SD |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | L77SDBH25 |