
Amphenol ICC (Commercial Products)
型号:
L77DE09SU
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.973
$6.973
10
$6.30895
$63.0895
25
$5.95992
$148.998
50
$5.81457
$290.7285
100
$5.52387
$552.387
250
$4.942394
$1235.5985
500
$4.651656
$2325.828
1000
$4.070199
$4070.199
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Thermoplastic, Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 8.00µin (0.203µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | Machined |
| Series | D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | L77DE09 |