
STMicroelectronics
型号:
L6562DTR
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
IC PFC CTRLR TRANSITION 1MHZ 8SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.7714
$7.714
25
$0.73188
$18.297
100
$0.60135
$60.135
250
$0.562096
$140.524
500
$0.496736
$248.368
1000
$0.39217
$392.17
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Mode | Discontinuous (Transition) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Voltage - Supply | 10.3V ~ 22V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Startup | 40 µA |
| Base Product Number | L6562 |