首页 / 彩色LED照明 / L1SP-FRD0002000000
L1SP-FRD0002000000
detaildesc
L1SP-FRD0002000000
Lumileds
型号:
L1SP-FRD0002000000
品牌:
Lumileds
描述:
FAR RED
用户指南
Viewing Angle 162°
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Color Red
Current - Max 1.05A
Current - Test 350mA
Mounting Type Surface Mount
Lumens/Watt @ Current - Test -
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series LUXEON SunPlus Series for Horticulture
Temperature - Test 85°C
Package / Case 3-SMD, No Lead
Mfr Lumileds
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.9V