
Murata Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.5225
$5.225
50
$0.41819
$20.9095
100
$0.35853
$35.853
500
$0.283841
$141.9205
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.114" (2.90mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25V |
| Temperature Coefficient | X6S |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.138" L x 0.067" W (3.50mm x 1.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | KRM |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | SMD, J-Lead |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 10 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | J-Lead |
| Base Product Number | KRM31KC81E |