KNP-25JR-52-22R
detaildesc
KNP-25JR-52-22R
YAGEO
型号:
KNP-25JR-52-22R
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
描述:
RES 22 OHM 5% 1/4W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.248" L (2.50mm x 6.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W