
KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.171
$0.171
10
$0.11875
$1.1875
50
$0.06726
$3.363
100
$0.05567
$5.567
500
$0.039045
$19.5225
1000
$0.032319
$32.319
2500
$0.030077
$75.1925
5000
$0.027522
$137.61
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50V |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Thickness (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 0.1 µF |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |