KGM05AS60J105KH
detaildesc
KGM05AS60J105KH
KYOCERA AVX
型号:
KGM05AS60J105KH
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 1UF 6.3V X6S 0402
库存 : 9780
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3V
Temperature Coefficient X6S
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1 µF