
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
KD500B1/8
封装:
-
批次:
-
描述:
KNOB KNURLED 0.126" METAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.075
$8.075
5
$7.8641
$39.3205
10
$7.6513
$76.513
25
$7.4385
$185.9625
50
$7.01347
$350.6735
100
$6.800955
$680.0955
250
$6.163334
$1540.8335
500
$5.950819
$2975.4095
1000
$5.738285
$5738.285
请发送询价,我们将立即回复。
| Shaft Size | 0.126" (3.20mm) |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Product Status | Active |
| Indicator | Line on Side |
| Series | KD |
| Type | Knurled, Diamond |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Style | Cylindrical |
| Height | 0.630" (16.00mm) |
| Features | 6-32 Set Screw (2) |
| Package | Bulk |
| Diameter | 0.500" (12.70mm) |
| Base Product Number | KD500 |