
ODU
型号:
KBTAAT0-H005SN-0000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
ODU AMC SERIES T IN-LINE RECEPTA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$185.3355
$185.3355
10
$171.741
$1717.41
25
$165.56334
$4139.0835
50
$164.32796
$8216.398
请发送询价,我们将立即回复。
| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 50V |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 50.0µin (1.27µm) |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Tin Nickel |
| Shell Size - Insert | 12 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | ODU |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | Backshell, Coupling Nut |
| Primary Material | Metal |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 5 |
| Color | Silver |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | A |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull, Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | ODU AMC® T |
| Package | Bulk |
| Shell Material | Aluminum |
| Base Product Number | KBTAAT0-H |