KB02KW01-5D24-JD
detaildesc
KB02KW01-5D24-JD
NKK Switches
型号:
KB02KW01-5D24-JD
品牌:
NKK Switches
描述:
SW PB ILLUM RND AMB CLR/AMB SLD
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.48" (12.19mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Ratings AC
Lamp Color Amber
Series KB
Lens Style Round with Flat Top
Type LED
Voltage 24V
Mfr NKK Switches
Features -
Package Tray
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 10mA
Lens Size 11.60mm Dia