
Kycon, Inc.
型号:
K42X-E9P/P-A4NJ
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.761
$11.761
10
$10.4253
$104.253
27
$10.024258
$270.654966
54
$9.62332
$519.65928
81
$9.088802
$736.192962
243
$8.286812
$2013.695316
459
$7.75219
$3558.25521
945
$7.110626
$6719.54157
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 30V |
| Current Rating (Amps) | 1.2A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | 0.318" (8.08mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Kycon, Inc. |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E); 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2, 2 |
| Number of Positions | 9, 9 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | K42X |
| Connector Style | D-Sub - Stacked |
| Package | Tray |
| Base Product Number | K42X-E9P |