
Kycon, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.94
$4.94
10
$4.48685
$44.8685
25
$4.24954
$106.2385
50
$4.15074
$207.537
100
$3.95314
$395.314
250
$3.458988
$864.747
450
$3.360169
$1512.07605
950
$2.866026
$2722.7247
2400
$2.66837
$6404.088
请发送询价,我们将立即回复。
| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Shell Material, Finish | Steel, Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 30V |
| Current Rating (Amps) | 2A |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Wire Gauge | - |
| Product Status | Active |
| Backset Spacing | 0.318" (8.08mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Kycon, Inc. |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 3 (DB, B) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 25 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Mating Side, Female Screwlock (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | Stamped |
| Series | K22X |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | K22X-B25 |