
Panduit Corp
型号:
JP75WP2B-L20
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL SPRT J-HOOK BLACK WALL MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1565
$2.1565
10
$2.10045
$21.0045
25
$2.04174
$51.0435
50
$1.98341
$99.1705
100
$1.924985
$192.4985
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 5/32" (M4) and 1/4" (M6) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 1.900" (48.26mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Powder Actuated, Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Height | 3.800" (96.52mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 1.200" (30.48mm) |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.750" (19.05mm) |
| Base Product Number | JP75 |