
MACOM Technology Solutions
型号:
JHS-142-PIN
封装:
SF-1
批次:
-
描述:
HYBRID,QUADRATURE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$149.492
$149.492
10
$137.03655
$1370.3655
请发送询价,我们将立即回复。
| Insertion Loss | 0.5dB |
| Applications | General Purpose |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SF-1 |
| Series | - |
| Package / Case | SF-1 |
| Power - Max | 5W |
| Coupler Type | Standard |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 200MHz ~ 400MHz |
| Isolation | 18dB |
| Return Loss | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | JHS-142 |
| Coupling Factor | - |