
Vishay Dale
型号:
IWAS4832AEEB120KF1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
WIRELESS CHARGING RECEIVE COIL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7455
$2.7455
18
$2.533336
$45.600048
36
$2.321962
$83.590632
54
$1.984265
$107.15031
90
$1.773118
$159.58062
234
$1.519838
$355.642092
450
$1.435412
$645.9354
954
$1.308758
$1248.555132
2412
$1.26654
$3054.89448
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | 33 @ 100kHz |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Size / Dimension | 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.0mm) |
| Product Status | Active |
| DC Resistance (DCR) | 200mOhm Max |
| Series | - |
| Function | Receiver |
| Inductance | 12µH |
| Type | 1 Coil, 1 Layer |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Tray |