
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
型号:
IS62WV2568BLL-55TLI
封装:
32-TSOP I
批次:
-
描述:
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 32TSOP I
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.5935
$2.5935
10
$2.33415
$23.3415
25
$2.29786
$57.4465
40
$2.291638
$91.66552
156
$2.047801
$319.456956
312
$1.980474
$617.907888
468
$1.973283
$923.496444
1092
$1.837471
$2006.518332
4992
$1.663222
$8302.804224
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 256K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Volatile |
| Supplier Device Package | 32-TSOP I |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | 55ns |
| Access Time | 55 ns |
| Memory Size | 2Mbit |
| Package / Case | 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.6V |
| Mfr | ISSI, Integrated Silicon Solution Inc |
| Package | Tray |
| Memory Format | SRAM |
| Base Product Number | IS62WV2568 |