IRF03RU330K
detaildesc
IRF03RU330K
Vishay Dale
型号:
IRF03RU330K
品牌:
Vishay Dale
描述:
FIXED IND 33UH 370MA 1.03 OHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 55 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
DC Resistance (DCR) 1.03Ohm Max
Ratings -
Inductance 33 µH
Series IRF
Type -
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 19MHz