
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
IMB03IGR
封装:
-
批次:
-
描述:
4G COM RELAY IM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.3435
$7.3435
10
$6.8875
$68.875
25
$6.12256
$153.064
50
$5.81647
$290.8235
100
$5.510285
$551.0285
250
$4.898048
$1224.512
500
$4.59192
$2295.96
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 400VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
| Coil Current | 28.1 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Resistance | 178 Ohms |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Product Status | Active |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Seal Rating | Sealed - Hermetically |
| Coil Insulation | - |
| Relay Type | Telecom |
| Series | IM, AXICOM |
| Operate Time | 3 ms |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Release Time | 3 ms |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Coil Type | Non Latching |