
Vishay Semiconductor Opto Division
型号:
ILD1
封装:
8-DIP
批次:
-
描述:
OPTOISOLTR 5.3KV 2CH TRANS 8-DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.501
$1.501
10
$0.94905
$9.4905
100
$0.702335
$70.2335
500
$0.645411
$322.7055
1000
$0.531525
$531.525
2000
$0.504944
$1009.888
5000
$0.493554
$2467.77
10000
$0.482163
$4821.63
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Current Transfer Ratio (Max) | 300% @ 10mA |
| Input Type | DC |
| Rise / Fall Time (Typ) | 1.9µs, 1.4µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 5300Vrms |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voltage - Output (Max) | 50V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Series | - |
| Number of Channels | 2 |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Current Transfer Ratio (Min) | 20% @ 10mA |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.25V |
| Package | Tube |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 700ns, 1.4µs |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 60 mA |
| Base Product Number | ILD1 |