
TDK Corporation
型号:
IFQ06-100NB300X200
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RFID 300 X 200MM SHEET
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.8075
$19.8075
10
$18.20675
$182.0675
25
$17.45188
$436.297
100
$15.376605
$1537.6605
250
$14.621944
$3655.486
500
$13.678575
$6839.2875
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Sheet |
| Material | - |
| Thickness - Overall | 0.039" (1.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | IFQ06 |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Adhesive | Non-Conductive, Double Sided |
| Width | 7.874" (200.00mm) |
| Base Product Number | IFQ06 |