
Hirose Electric Co Ltd
型号:
ID1A-6S-2.54SF(81)
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SIM CARD HINGED TYPE R/A
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.926
$2.926
10
$2.80915
$28.0915
25
$2.57488
$64.372
50
$2.45784
$122.892
100
$2.3408
$234.08
250
$2.0482
$512.05
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Positions | 6 |
| Insertion, Removal Method | Hinged Lid |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.096" (2.45mm) |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Mounting Feature | Normal, Standard - Top |
| Ejector Side | - |
| Series | ID1A |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Connector Type | Connector and Ejector |
| Features | Board Guide |
| Card Type | SIM Card |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ID1A |