HW-28-10-S-S-350-SM
detaildesc
HW-28-10-S-S-350-SM
Samtec Inc.
型号:
HW-28-10-S-S-350-SM
描述:
CONN HDR 28POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 28
Color Black
Length - Post (Mating) 0.415" (10.541mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.765" (19.431mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)