HW-12-10-L-D-350-SM-A
detaildesc
HW-12-10-L-D-350-SM-A
Samtec Inc.
型号:
HW-12-10-L-D-350-SM-A
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK SMD
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.415" (10.541mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.765" (19.431mm)
Mfr Samtec Inc.
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)