
Stackpole Electronics Inc
型号:
HVCB2512BDE20M0
封装:
2512
批次:
-
描述:
RES 20M OHM 0.1% 2W 2512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.038
$19.038
10
$12.65115
$126.5115
50
$10.10857
$505.4285
100
$9.240365
$924.0365
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.030" (0.76mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | - |
| Resistance | 20 MOhms |
| Power (Watts) | 2W |
| Series | HVC |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |