
TPC Wire & Cable
型号:
HSTBD3/4-4
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HEATSHRNK 3:1 3/4" 4' STICK 20'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.89
$43.89
2
$41.6955
$83.391
4
$39.501
$158.004
请发送询价,我们将立即回复。
| Inner Diameter - Recovered | 0.248" (6.30mm) |
| Shrink Temperature | 70°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | Room Temperature |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.079" (2.01mm) |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Product Status | Active |
| Series | HSTBD |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Inner Diameter - Supplied | 0.752" (19.10mm) |
| Mfr | TPC Wire & Cable |
| Features | Chemical Resistant, Fluid Resistant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | 24 Months |