
Samtec Inc.
型号:
HQCD-060-06.00-TEU-SEU-1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL ASSM M-F 120POS 6" HDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.5215
$84.5215
10
$77.5656
$775.656
25
$74.58184
$1864.546
50
$72.09588
$3604.794
100
$68.118135
$6811.8135
请发送询价,我们将立即回复。
| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 120 |
| Color | Blue, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | 50.0µin (1.27µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Shielded |
| Pitch - Connector | 0.020" (0.50mm) |
| Product Status | Active |
| Pitch - Cable | 0.010" (0.25mm) |
| Series | Q Strip® HQCD |
| Length | 0.500' (152.40mm, 6.00") |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Cable Termination | IDC |
| Base Product Number | HQCD-060 |