
Analog Devices Inc.
型号:
HMC977LP4E
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC MMIC IQ DOWNCONVERTER 24-QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.959
$42.959
10
$40.0748
$400.748
25
$38.3952
$959.88
100
$34.795745
$3479.5745
250
$33.595952
$8398.988
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Mixers | 1 |
| Current - Supply | 170mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V |
| Secondary Attributes | Down Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 20GHz ~ 28GHz |
| Noise Figure | 2.5dB |
| Package | Strip |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | HMC977 |