
Analog Devices Inc.
型号:
HMC949
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP VSAT 12GHZ-16GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Current - Supply | 1.2A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 7V |
| Test Frequency | 12GHz ~ 16GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 12GHz ~ 16GHz |
| P1dB | 34.5dBm |
| Noise Figure | - |
| Package | Bulk |
| RF Type | VSAT |
| Gain | 31dB |