
Analog Devices Inc.
型号:
HMC8193LC4
封装:
24-CLCC (3.9x3.9)
批次:
-
描述:
IC MMIC IQ MIXER 24SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$71.0695
$71.0695
10
$66.272
$662.72
25
$61.46956
$1536.739
100
$57.62757
$5762.757
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Mixers | 2 |
| Current - Supply | 153mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-CLCC (3.9x3.9) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-CLCC Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Secondary Attributes | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 2.5GHz ~ 8.5GHz |
| Noise Figure | 15dB |
| Package | Strip |
| RF Type | - |
| Gain | - |
| Base Product Number | HMC8193 |