
Analog Devices Inc.
型号:
HMC633LC4TR
封装:
24-CQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC AMP GPS 5.5GHZ-17GHZ 24CQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$80.769
$80.769
10
$75.3084
$753.084
25
$69.8516
$1746.29
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 180mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-CQFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 5.5GHz ~ 17GHz |
| P1dB | 23dBm |
| Noise Figure | 10dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 30dB |
| Base Product Number | HMC633 |