
Analog Devices Inc.
型号:
HMC564LC4
封装:
24-QFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 7GHZ-14GHZ 24QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$51.7085
$51.7085
10
$48.2448
$482.448
25
$46.22244
$1155.561
100
$41.88892
$4188.892
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 75mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-TFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 7GHz ~ 14GHz |
| P1dB | 13dBm |
| Noise Figure | 1.8dB |
| Package | Strip |
| RF Type | General Purpose |
| Gain | 17dB |
| Base Product Number | HMC564 |